Beschrijving
HP Victus Gaming Victus 15-fa2082wm. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-13420H. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 24 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 4050. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Processor | Intel Core i5-13420H |
| Werkgeheugen | 16GB |
| Opslag | 512GB SSD |
| Beeldscherm | 15,6" FHD Mat |
| Grafische kaart | NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Aansluitingen | 2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A, 1 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C, 1 x Ethernet LAN (RJ-45)-, 1 x HDMI- |
| Speakers | Aanwezig |
| Camera | Aanwezig |
| Garantie | 1 jaar |
| Bijzonderheden | Toetsenbord met achtergrondverlichting |