Beschrijving
De Acer Nitro V 15 ANV15-52-55LC is een moderne gaming laptop die uitstekende prestaties levert voor gamers, studenten en creators. Dankzij de combinatie van een snelle Intel Core processor en een krachtige NVIDIA GeForce RTX grafische kaart speel je soepel populaire games en werk je zonder vertraging in zware programma’s. Of je nu aan het gamen bent, video’s bewerkt of multitaskt: deze Nitro is gebouwd voor snelheid, stabiliteit en betrouwbaarheid.
Specificaties
| Processor | Intel Core i5-13420H |
| Werkgeheugen | 16GB |
| Opslag | 512GB SSD |
| Beeldscherm | 15,6" FHD Mat |
| Grafische kaart | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Aansluitingen | USB-C, USB-A, HDMI 2.1, ethernet en een audiojack, plus Wi-Fi 6 en Bluetooth |
| Speakers | Aanwezig |
| Camera | Aanwezig |
| Garantie | 24 Maanden |
| Bijzonderheden | |