Beschrijving
Deze V15-ADA 82C7 is een compacte 15,6″ laptop van Lenovo. Deze laptop beschikt over een AMD Ryzen 3 3250 processor, 4GB aan werkgeheugen en een 256GB SSD. Kortom, perfecte eigenschappen voor een beginnende scholier of als u veel onderweg bent.
Specificaties
| Processor | AMD Ryzen 3 3250U |
| Werkgeheugen | 4GB DDR4 |
| Opslag | 256GB SSD |
| Beeldscherm | 15,6" Full HD |
| Grafische kaart | AMD Radeon Graphics |
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s), USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-c |
| Speakers | Aanwezig |
| Camera | Aanwezig |
| Garantie | 24 maanden |
| Bijzonderheden | |
Specificaties
| Processor | AMD Ryzen 3 3250U |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 256GB SSD |
| Beeldscherm | 15,6" Full HD |
| Grafische kaart | AMD Radeon Graphics |
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s), USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-c |
| Speakers | Aanwezig |
| Camera | Aanwezig |
| Garantie | 24 maanden |
| Bijzonderheden | |